بیمه تعاون

بیمه تعاون، اولین شرکت بیمه ای در بخش تعاونی کشور است.  که برای تحقق سیاست های اصل 44 و ورود به بخش تعاونی، به عرصه فعالیت بانک،بیمه و بازارهای پولی و مالی کشور در سال 1386 تاسیس شد. بیمه تعاون توانست پروانه فعالیت خود را در تیرماه سال 1392 اخذ کند.

بیمه تعاون در یک نگاه

بیمه تعاون دارای 32 شعبه و بیش از 800 نمایندگی در سراسر کشور می باشد.
از افتخارات بیمه تعاون می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گواهینامه سیستم مدیریت و رسیدگی به شکایات بیمه تعاون: ISO10004:2018
  • گواهینامه سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات:ISO 10002:2018
  • گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 از سال 1397
  • گواهینامه استاندارد مدیریت ریسک ISO31000:2018 از سال 1399
  • کسب توانگری مالی سطح یک طی چهار سال متوالی از سال 1398
  • گواهینامه حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سال 1399 و 1400
  • انتخاب به عنوان تعاونی برتر ملی در سال های 1399 و 1400
  • اخذ پذیرش عضویت در فرابورس و ارتقا به بازار دوم در سال 1400
  • گواهینامه تعهد به تعالی از جایزه ملی تعالی سازمانی در سال 1399
  • تقدیرنامه تعالی سازمانی از جایزه ملی تعالی سازمانی در سال 1400

با بیمه تعاون

آرامش را انتخاب کنید

خدمات و پوشش های بیمه ای در بیمه تعاون

خدمات بیمه ای در شرکت بیمه تعاون شامل تمامی رشته های بیمه ای می باشد. بیمه تعاون ارائه دهنده کلیه رشته های بیمه های مانند آتش سوزی، بیمه های اشخاص مانند بیمه های درمان، مسافرتی، زندگی(عمر) و حوادث انفرادی و همین طور بیمه های اتومبیل شامل بیمه شخص ثالث و بدنه می باشد. همچنین بیمه تعاون ارائه دهنده رشته های بیمه ای مانند باربری، کشتی و هواپیما و مهندسی می باشد. در حوزه بیمه های مسئولیت ارائه دهنده انواع بیمه های مسئولیت است و به صورت انحصاری با شیوع بیماری کرونا اقدام به طراحی بیمه نامه توقف کسب و کار برای حمایت از واحد های آسیب دیده به کرونا کرد و با حمایت بیمه تعاون به بیش از 3000 واحد صنفی خسارت پرداخت شد.

بیمه شخص ثالث تعاون

بیمه شخص ثالث تعاون برای جبران خسارت های مالی و جانی اشخاص ثالث و سرنشینان اتومبیل است. اگر ماشین زیان دیده آسیب ببیند خسارت از محل بیمه  شخص ثالث جبران می شود. همچنین اگر سرنشینان اتومبیل و یا خود راننده دچار حادثه شود از محل بیمه حوادث راننده پرداخت می شود.

بیمه بدنه تعاون

بیمه بدنه بیمه تعاون حوادثی را که در اثر برخورد دو اتومبیل، برخورد اتومبیل با جسم ثابت و یا متحرک را جبران میکند. علاوه بر پوشش های اصلی بیمه بدنه می توان با خرید پوشش های اضافی در کنار پوشش های اصلی بیمه بدنه کامل تری داشته باشید.

بیمه آتش سوزی تعاون

بیمه آتش سوزی تعاون شامل بیمه های آتش سوزی مسکونی، صنعتی، غیر صنعتی می باشد. موارد قابل بیمه شدن در این نوع بیمه نامه ها شامل ساختمان، تاسیسات، اثاثیه منزل و لوازم کارگاهی می باشد. با خرید پوشش هاس اضافی بیمه آتش سوزی مانند زلزله، سیل، طوفان، گردباد، سرقت و …. می توانید بیمه نامه آتش سوزی با پوششهای کامل تهیه کنید.

بیمه مسافرتی تعاون

بیمه مسافرتی بیمه تعاون یکی از بیمه های حوادث اشخاص است که برای مسافران ورودی کشور و مسافران خارج از کشور ارائه می شود. این بیمه نامه هزینه های درمانی و پزشکی در کشور مقصد، و یا هزینه های ناشی از گم شدن چمدان، مفقود شدن و یا به سرقت رفتن مدارک و….. می باشد.

بیمه درمان تکمیلی تعاون

بیمه تعاون ارائه دهنده کامل ترین و متنوع ترین بیمه ها در حوزه بیمه های اشخاص می باشد که هزینه های ناشی از بیماری و حوادث را تا سقف مشخص شده در بیمه نامه جبران می کند. بیمه های ارائه شده در این رشته بیمه درمان انفرادی، بیمه درمان گروهی، بیمه درمان تکمیلی برای کسب و کارهای کوچک و بیمه درمان خانواده می باشد.

استعلام و خرید آنلاین بیمه تعاون

برای خرید بیمه نامه در یکی از رشته های ثالث، بدنه، آتش سوزی، درمان و مسافرتی می توانید به راحتی و به صورت آنلاین خرید بیمه نامه خود را انجام دهید.