خدمات و محصولات بیمه ای

خرید بیمه، در کوتاهترین زمان با خرید آنلاین بیمه نامه از سایت دکتر بیمه
در سایت دکتر بیمه، به راحتی می توانید به صورت آنلاین بیمه های شخص ثالث، بدنه، آتش سوزی، درمان و بیمه مسافرتی را خریداری نمایید. بیمه نامه در کوتاهترین زمان صادر می شود.

خرید بیمه شخص ثالث

این بیمه یکی از زیر مجموعه های بیمه خودرو و یک بیمه اجباری برای تمام وسایل نقلیه زمینی موتوری است. بیمه نامه شخص ثالث قراردادی است برای جبران خسارت جانی و مالی وارد شده به اشخاص ثالث، بین شرکت بیمه و خریدار بسته می شود. بیمه گر متعهد می شود در مقابل دریافت حق بیمه، هزینه های حادثه را طبق قرارداد جبران کند.

خرید بیمه بدنه

بیمه بدنه یکی از انواع پرطرفدار بیمه خودرو است که خسارات مربوط به بدنه و اموال وسیله نقلیه را پوشش می دهد. بیمه بدنه یک بیمه اختیاری است و بیمه گزار با پرداخت حق بیمه بدنه وسیله نقلیه خود را در برابر خطراتی از قبیل تصادف، واژگونی، آتش سوزی و حتی سرقت تحت پوشش قرار دهد.

خرید بیمه آتش سوزی

ایران یکی از 10کشور آسیب پذیر جهان از نظر رخداد حوادث طبیعی محسوب می شود. و متاسفانه آتش سوزی و زلزله نیز از حوادث رایج در کشور ماست. به طور متوسط روزانه بیش از 50 حادثه آتش سوزی در کشور رخ می دهد. همین موضوع با عث شده است تا برای جبران خسارت های مالی ناشی از حوادث آتش سوزی بیمه نامه ای با عنوان بیمه آتش سوزی طراحی شود.

خرید بیمه درمان

بیمه تکمیلی درمان نوعی پوشش اضافه بر بیمه پایه است، هزینه های مختلف اعم از بیمارستانی(جراحی،بستری،درمان بیماری های سختی مانند سرطان و یا حمله قلبی)، پاراکلینیکی و دندانپزشکی را تا سقف مشخص شده در بیمه نامه  پس از کسر فرانشیز تایید شده در قرارداد می پردازد.

خرید بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی یکی از خدمات کاربردی بیمه اشخاص می باشد  که مسافران را در مقابل حوادث مختلفی که ممکن است در حین سفر رخ دهد، بیمه می کند. با خرید بیمه نامه مسافرتی شرکت بیمه متعهد می شود تا هزینه های اضافی سفر از جمله خسارت های جانیمثل هزینه های درمانی و پزشکی فوری و خسارت های مالی مانند هزینه گم شدن مدارک شناسایی، چمدان، بار، لغو پرواز و…. تا سقف معین شده در بیمه نامه جبران کند.